Mijn naam is Han Daals. Ik woon al ruim 35 jaar samen met mijn echtgenote in een van de mooiste wijken van Hengelo, Tuindorp ‘t Lansink. Na een druk werkzaam leven bij een grote landelijke uitgeverij en een aantal jaren in het onderwijs ben ik vorig jaar met vervroegd pensioen gegaan.
Naast mijn politieke activiteiten ben ik actief bij het Tuindorpbad en de Hengelose Sportduikers waar ik naast bestuurslid ook duikinstructeur ben. Verder ondersteun ik mensen die hulp nodig hebben bij gemeentelijke zorgaanvragen.
BurgerBelangen Hengelo is de lokale politieke partij die al sinds 1985 staat voor de belangen van de inwoners van Hengelo. Het feit dat wij al meer dan 35 jaar de inwoners van Hengelo vertegenwoordigen in de gemeenteraad gaat niet vanzelf. Dat komt omdat we al die jaren betrouwbaar, stabiel en respectvol ons werk doen, kritisch zijn, niet op de man/vrouw spelen maar met argumenten overtuigen. Dit blijven we doen met een team van betrokken en deskundige Hengeloërs.